Usługa insertowania

insertowanie gazet

Insertowanie gazet i ulotek to kolejna z usług, która wchodzi w skład konfekcjonowania i jest ściśle związana z wieloma działaniami marketingowymi. Jest to czynność polegająca na wkładaniu oraz wklejaniu do gotowego produktu elementów mających charakter reklamowy, promocyjny lub informacyjny. Czynności związane z insertowaniem (ze względu na swoją specyfikę i potrzebę precyzji) wykonywane są ręcznie.

Wkładkowanie – to po prostu insert poprzez wkładanie: ulotek, kuponów, płyt CD, próbek, gadżetów i innych materiałów reklamowych w dowolne lub określone miejsce np. do gazet, czasopism, katalogów bądź kopert.

Szerokie zastosowanie usług insertowania

Usługa insertowania może obejmować dołożenie karteczki gratulacyjnej do paczki z nagrodą dla zwycięzcy konkursu, jak również dołączenie do zaproszenia na otwarcie sklepu, próbki produktu, którą przyklejamy w wyznaczonym miejscu lub insertujemy luźno do koperty z zaproszeniem.

Wklejanie – to czynność polegająca na dołączeniu i unieruchomieniu elementu w konkretnym lub losowym miejscu gotowego produktu. W tym celu stosujemy różne techniki w zależności od potrzeb, wymogów estetycznych oraz specyfiki i materiału, z jakiego jest wykonany insertowany element.

Narzędzia i materiały do insertowania

Insertowanie gazet bądź ulotek wymaga zastosowania różnych materiałów, takich jak: kleje, taśmy zwykłe i dwustronne, bardzo chętnie używamy kropek klejowych (potocznie zwanych przez nas „żelkami”). Kropki są bezbarwne, łatwe w aplikacji, pozwalają wyeliminować powstawanie nieestetycznych zabrudzeń na sklejanych elementach. Są uniwersalnym i efektywnym narzędziem, które występuje w różnych wariantach, jeśli chodzi o moc klejenia oraz wielkość samej kropki, co pozwala na odpowiednie dopasowanie usługi insertowania w Warszawie do potrzeb Klienta.

Dla wielu firm oddelegowanie swojego pracownika do tak pracochłonnej i uciążliwej pracy nie jest zbyt opłacalne, dlatego warto skorzystać z usług naszego zespołu w zakresie insertowania w Warszawie na przykład ulotek do gazet. Zapraszamy do współpracy!

Facebook
Twitter