Insertowanie

To kolejna z usług, która wchodzi w skład konfekcjonowania i jest ściśle związana z wieloma działaniami marketingowymi. Jest to czynność polegająca na wkładaniu i wklejaniu do gotowego produktu elementów mający charakter reklamowy, promocyjny lub informacyjny.

Czynności te ze względu na swoją specyfikę i potrzebę precyzji wykonywane są ręcznie

Wkładkowanie – to po prostu insert poprzez wkładanie: ulotek, kuponów, płyt CD, próbek, gadżetów i innych materiałów reklamowych w dowolne lub określone miejsce do np. gazet, czasopism, katalogów lub kopert.

Może to być dołożenie karteczki gratulacyjnej do paczki z nagrodą dla zwycięzcy konkursu, jak również dołączenie do zaproszenia na otwarcie sklepu próbki produktu, którą przyklejamy w wyznaczonym miejscu lub insertujemy luźno do koperty z zaproszeniem.

Wklejanie – to czynność polegająca na dołączeniu i unieruchomieniu elementu w konkretnym lub losowym miejscu gotowego produktu. W tym celu stosujemy różne techniki w zależności od potrzeb, wymogów estetycznych oraz specyfiki i materiału z jakiego jest wykonany insertowany element.

Stosujemy różne materiały takie jak:  kleje, taśmy zwykłe i dwustronne bardzo chętnie używamy kropek klejowych  (potocznie zwanych przez nas „żelkami”).

Kropki są bezbarwne, łatwe w aplikacji,  pozwalają wyeliminować powstanie nieestetycznych zabrudzeń na sklejanych elementach. Są uniwersalnym i efektywnym narzędziem, które występuje w różnych wariantach jeśli chodzi o moc klejenia oraz wielkość samej kropki co pozwala na odpowiednie dopasowanie usługi do potrzeb klienta.

Dla wielu firm oddelegowanie swojego  pracownika, do tak pracochłonnej i uciążliwej pracy nie jest zbyt opłacalne, dlatego warto skorzystać z usług naszej firmy.