Korespondencja masowa

Do naszych zadań należy obsługa korespondencji masowej — obejmuje ona szeroki zakres czynności od przygotowania mailingu po jego wysyłkę.

Zlecenia mogą być przyjmowane w całości drogą elektroniczną.

Masowa wysyłka listów i publikacji obejmuje m.in.:

  • Druk pism – dostarczone materiały drukujemy w zależności od preferencji klienta w kolorze lub czarno-białe.
  • Personalizacja – masowa korespondencja daje możliwość personalizowania pisma.
  • Adresowanie – odpowiednio przygotujemy koperty poprzez uzupełnienie ich danymi adresowymi odbiorców.
  • Insertowanie do kopert – włożymy przygotowane materiały do uprzednio zaadresowanej koperty.
  • Przygotowanie książek nadawczych – uzupełnimy książkę nadawczą w przypadku, kiedy listy mają zostać nadane za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym, który jest przesyłką rejestrowaną i wymaga przygotowania dokumentu potwierdzającego nadanie.
  • Nadanie u operatora pocztowego – przetransportowanie gotowych listów do wskazanego urzędu pocztowego.

Zajmujemy się obsługą wysyłki prenumerat oraz dystrybucją specjalistycznych publikacji do różnych instytucji i bibliotek.

Obsługa korespondencji masowej

Zakres usług naszej firmy obejmuje nie tylko magazynowanie, konfekcjonowanie czy dystrybucję towarów, ale również obsługę korespondencji masowej. To znakomity sposób na znaczące usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także na redukcję kosztów związanych z wysyłką listów, prenumerat albo publikacji. Oferujemy szeroką gamę kompleksowych usług, począwszy od druku kolorowego lub czarno-białego, przez przygotowanie korespondencji, na wysyłce ze wskazanej placówki pocztowej skończywszy.

Masowa wysyłka listów

Proponujemy kompleksową obsługę korespondencji masowej na każdym etapie mailingu, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się terminową wysyłką listów czy specjalistycznych publikacji. Ponadto zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wysyłaniem przesyłek rejestrowanych wymagających potwierdzenia nadania. Nasze usługi to gwarancja profesjonalnie przygotowanej korespondencji, która pozwala na odciążenie personelu firmy oraz wzrost wydajności masowej wysyłki listów.

Facebook
Twitter