Co-packing towarów

Poznaj usługi co-packingowe od Packpost

Co-packing to szeroki zakres usług, charakteryzujący się projektowaniem, wykonywaniem opakowań detalicznych, jak również umieszczeniem w nich produktów wyjętych z opakowania zbiorczego. Dla naszych Klientów z Warszawy raz całej Polski wykonujemy estetyczne, trwałe pudełka, jak również kartony przeznaczone do dalszej odsprzedaży towarów. Jest to właśnie usługa zwana co-packing. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy — w razie jakichkolwiek problemów nasze usługi co-packingowe obejmują też profesjonalne doradztwo.

Zamów spersonalizowane opakowania

Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu, jak również zespołowi doświadczonych grafików, możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne usługi co-packingowe. Na zamówienie wykonujemy opakowania detaliczne, a także przekładamy do nich towar z kartonów zbiorczych. Podczas realizacji usługi co-packingu dbamy o każdy szczegół – od przyjaznego użytkownikowi zamknięcia po odpowiednie nasycenie kolorów w grafikach.

Skorzystaj z rozbudowanej usługi co-packingowej

Prowadzisz sklep internetowy lub działasz w branży handmade w okolicach Warszawy? Pakowanie towarów zajmuje Ci coraz więcej czasu? Zostań naszym Klientem – zamów kompleksowe usługi co-packingowe i zyskaj dodatkowe korzyści w postaci usług kurierskich, a także możliwości magazynowania nadwyżek produktów. Działamy terminowo, dokładnie, przestrzegając standardów higienicznych oraz temperaturowych. Zadzwoń i dowiedz się więcej, na czym polega co-packing towarów! Zapraszamy.

Facebook
Twitter