Usługa pakowania i przepakowywania paczek

Oferujemy pakowanie przesyłek kurierskich i przepakowywanie towarów. Zajmujemy się wszystkimi czynnościami, które pomagają odciążyć klienta na ostatnim etapie przygotowywania produktu do sprzedaży lub wysyłki. Często w procesach dystrybucyjnych niezbędne jest przepakowywanie towaru z większego opakowania produkcyjnego do opakowania docelowego detalicznego. Wówczas niezwykle praktyczna może okazać się kompleksowa usługa pakowania paczek. Przydaje się ona także w sytuacji, gdy przygotowujemy jeden zestaw produktów składający się z wielu elementów. Jako specjaliści z tej dziedziny oferujemy również przygotowanie towaru do wysyłki, który nie posiada opakowania lub jest ono uszkodzone.

Wspieramy naszych klientów w dopasowaniu odpowiedniego opakowania oraz przy zabezpieczeniu towarów, które są nietypowe, mają nieregularne kształty, są trudne do zapakowania i zabezpieczenia samemu.

Dzięki bogatemu zapleczu i współpracy z producentami możemy zaoferować szeroki wybór opakowań oraz artykułów, które są niezbędne w celu odpowiedniego zabezpieczenia najróżniejszego rodzaju produktów typowych i nietypowych.

Do pakowania stosujemy:

  • kartony,
  • koperty,
  • tuby,
  • opakowania foliowe,
  • materiały wypełniające i zabezpieczające – folie bąbelkowe, poduszki powietrzne,
  • inne.

Oferujemy pakowanie towaru w paczki o indywidualnie dobranym rozmiarze. Tym sposobem zawartość jest w najlepszy sposób przygotowana do wysyłki.

Proponujemy także pakowanie towarów na palety, które oznaczamy zgodnie z wymogami klienta — usługa możliwa jest, kiedy zawartość paczek nie jest przystosowana do wysyłki detalicznej.

Pakowanie i przepakowywanie towaru

Usługowe pakowanie produktów to nie tylko przygotowanie i wysyłka paczek. To również kompleksowe wsparcie obejmujące pomoc w przepakowywaniu ich zawartości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kluczową rolę w przypadku bezpiecznego transportu stanowi właśnie odpowiednie opakowanie konkretnych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy ekspresowe przepakowywanie towarów, z uwzględnieniem ich gabarytów, a także optymalnych warunków przewozu.

Usługowe pakowanie produktów

Jesteś zainteresowany podjęciem długofalowej współpracy, która obejmuje pakowanie wysyłek? Cenisz sobie profesjonalne wsparcie, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne warunki cenowe? Nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Proponujemy usługowe pakowanie produktów, a także przepakowywanie towarów w odpowiednie do ich rozmiarów czy parametrów opakowania. Gwarantujemy terminowość realizowanych działań oraz możliwość współpracy nie tylko w zakresie wysyłki detalicznej, ale też hurtowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Facebook
Twitter