Wsparcie sklepów internetowych

Nasza oferta to profesjonalne wsparcie i kompleksowa obsługa logistyczna dla sklepów internetowych.

Dzięki nam mali i średni przedsiębiorcy z dziedziny e-commerce, u których logistyka wymusza mnóstwo dodatkowej pracy, mogą skoncentrować się na podstawowym zakresie działań oraz rozwoju swojej działalności. Jest tak dlatego, że nasza firma oferuje usługi fulfilment — czyli realizację zamówień od początku do końca poprzez magazynowanie towarów dla sklepów internetowych, a także kompletowanie i pakowanie złożonych zamówień internetowych. Ostatecznie zajmujemy się wysyłką produktów, a w razie konieczności do naszych zadań należy też obsługa zwrotów posprzedażowych.

Staramy się dostosować do konkretnych wymagań i oczekiwań. Zawsze próbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie, które zadowoli klienta, a także pomoże nam usprawnić proces obsługi zamówień, przy zachowaniu jak najwyższej jakości.

Nasi pracownicy mają doświadczenie w zakresie podstawowej obsługi kasy fiskalnej.

Istnieje również możliwość wydruku przesyłanych przez klienta gotowych faktur, które są dołączane do paczek z zamówieniami.

Podsumowując, obsługa logistyczna sklepu internetowego obejmuje:

  • obsługę dostaw,
  • przyjmowanie zamówień od klienta,
  • kompletację i pakowanie zamówień,
  • nadanie kurierskie lub pocztowe,
  • obsługę zwrotów,
  • raportowanie,
  • magazynowanie towaru znajdującego się w ofercie sklepu.

Zarówno wynajęcie własnej przestrzeni magazynowej, jak i cała logistyka, są nieopłacalne dla małych oraz średnich firm z branży e-commerce. Magazynowanie sprzedawanych towarów w domu potrafi być uciążliwe lub czasem niemożliwe, co jest dobrym powodem, żeby skorzystać z kompleksowych usług naszej firmy.

Magazynując u nas swój towar, klient płaci tylko za zajmowaną aktualnie przestrzeń, obliczaną na podstawie zajmowanego miejsca (minimum jedna paleta).

Obsługa logistyczna sklepów internetowych

Prowadzenie sklepu internetowego jest dla wielu osób spełnieniem marzeń o własnym biznesie, ale wiąże się ono z szeregiem różnorodnych obowiązków oraz potencjalnych trudności. Konieczna jest bieżąca obsługa otrzymywanych zamówień, w tym: kompletacja oraz pakowanie paczek w sklepie internetowym, przygotowywanie ich do wysyłki, a także przede wszystkim magazynowanie całego asortymentu. W naszej firmie chcemy pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu własnej działalności, dlatego oferujemy kompleksową obsługę logistyczną sklepów internetowych.

Outsourcing logistyczny e-commerce

Decydując się na skorzystanie z naszych usług logistyki e-commerce, będziesz mógł skupić się na zarządzaniu swoim biznesem oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze. Oferowany outsourcing logistyczny obejmuje obsługiwanie dostaw, kompletację zamówień, ich konfekcjonowanie, wysyłkę, raportowanie, a także magazynowanie w atrakcyjnej cenie. W ramach logistyki e-commerce dla sklepów internetowych zajmujemy się też obsługą zwrotów. Serdecznie zapraszamy!

Facebook
Twitter