Wysyłki kurierskie

Oferujemy wysyłki  kurierskie krajowe oraz międzynarodowe. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami i firmami logistycznymi. Oferujemy atrakcyjne ceny za przesyłki już od 1 kg do nawet  1000 kg. za przesyłki paletowe.  Wysyłka za pośrednictwem kuriera jest najpewniejszą i najszybszą metodą dostarczania przedmiotów do odbiorców.

Możliwość wysyłki kurierskiej za naszym pośrednictwem odciąża klienta, który nie musi się martwić o podpisywanie umowy z przewoźnikiem i obsługę logistyczną całego procesu przygotowywania przesyłek do wydania kurierowi (przygotowanie etykiet, w razie potrzeby dokumentów zwrotnych).

Dostarczamy raporty z numerami wysłanych przesyłek, kontrolujemy ich statusy, informujemy o ewentualnych zwrotach. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i pomagamy w razie jakichkolwiek problemów.

Cyklicznie wspieramy różne instytucje przy organizacji wysyłki materiałów związanych z uczestniczeniem odbiorców w ogólnopolskich akcjach promocyjnych.  W związku z tym corocznie przygotowujemy dla naszego klienta zestawy w których skład wchodzą: zwinięte w rulon plakaty (zwijamy plakaty), różne tytuły książkowe w różnych konfiguracjach, pakiety z nalepkami,  ulotki informacyjne, broszury wszystko w ściśle określonej ilości.  Wysyłamy je do odbiorców w całej Polsce i za granicę. Wiąże się to z przygotowaniem i wysyłką ok. 2000 przesyłek w krótkim okresie czasu.

Dla innego naszego klienta pod koniec roku wysyłamy kalendarze, które pakujemy w tuby i wysyłamy w kraju i za granicę. Detalicznie i hurtowo na paletach.

Przesyłki masowe

Dla Klientów naszej firmy przygotowaliśmy wyjątkowy szereg usług obejmujących fachowe wsparcie w obsłudze wysyłek – krajowych i międzynarodowych. Współpracując z niezawodnymi przewoźnikami oraz firmami logistycznymi, możemy zagwarantować w pełni profesjonalne zajęcie się przesyłkami masowymi niezależnie od ich gabarytów. Interesuje Cię współpraca z firmą uwielbiającą realizować nawet najbardziej wymagające zadania? Powierz nam wszystkie obowiązki związane z obsługą logistyczną już dziś. Zapraszamy do kontaktu!

Facebook
Twitter