Magazynowanie

Dysponujemy powierzchnią magazynową, którą wykorzystujemy w działaniach niezbędnych przy wykonywaniu zleceń,  czyli np. magazynowanie nagród i ich cykliczną wysyłkę z naszego magazynu. Przy obsłudze w kompleksowym wymiarze, oferujemy magazynowanie  towarów małym i średnim sklepom internetowym z którymi nawiązaliśmy współpracę. Przestrzeń wykorzystywana jest również przy akcjach w których kompletowanie potrzebnych elementów jest rozłożone w czasie.

Opłata za magazynowaną przestrzeń jest obliczana na podstawie aktualnie zajmowanego miejsca, min. 1 paleta.

Nasz magazyn może być magazynem Twojej firmy!

Jeśli prowadzisz mały sklep internetowy i masz dość przechowywania swoich towarów w każdym kącie swojego mieszkania i biegania na pocztę lub do jakiegoś punktu, żeby nadać swoje paczki. Możesz się od tego uwolnić, korzystając z naszych usług.

Może jesteś blogerem, który właśnie postanowił przenieść swoją działalność na wyższy poziom i napisałeś i wydałeś książkę. Teraz twoi fani czekają z niecierpliwością kiedy dostaną ją w swoje ręce. Potrzebujesz wsparcia, które możemy Ci zaoferować, wszystko po to  żebyś mógł skupić się na tym co naprawdę ważne.