Pakowanie produktów

Oferujemy pakowanie i przepakowywanie produktów. Zajmujemy się wszystkimi czynnościami, które pomagają odciążyć klienta na ostatnim etapie przygotowywania produktu do sprzedaży lub wysyłki. Często w procesach dystrybucyjnych jest potrzeba przepakowania artykułów z większych opakowań produkcyjnych w opakowania docelowe detaliczne lub przygotowanie jednego zestawu produktów z wielu elementów. Oferujemy również przepakowanie towaru, który nie posiada opakowania lub jego opakowanie jest uszkodzone.

Wspieramy naszych klientów  w dopasowaniu odpowiedniego opakowania oraz przy zabezpieczeniu towarów, które są nietypowe, mają nieregularne kształty, są trudne do zapakowania i zabezpieczenia samemu.

Dzięki bogatemu zapleczu i współpracy z producentami możemy zaoferować szeroki wybór opakowań oraz artykułów, które są niezbędne w celu odpowiedniego zabezpieczenia najróżniejszego rodzaju produktów typowych i nietypowych.

Do pakowania stosujemy:

  • Kartony
  • Koperty
  • Tuby
  • Opakowania foliowe
  • Materiały wypełniające i zabezpieczające – folie bąbelkowe, poduszki powietrzne
  • Inne

Wymiary kartonów dobieramy indywidualnie do zawartości paczki, tak aby towar był jak najlepiej przygotowany do kolejnego etapu jakim jest wysyłka.

Jeśli produkt nie jest przeznaczony do wysyłki detalicznej, oferujemy możliwość spakowania towaru na palety, które oznaczamy zgodnie z wymogami klienta.

Pakowanie i przepakowywanie towaru

W zakresie naszych usług znajdziesz kompleksowe wsparcie obejmujące pomoc w pakowaniu oraz przepakowywaniu zawartości różnych paczek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kluczową rolę w przypadku bezpiecznego transportu stanowi właśnie odpowiednie opakowanie konkretnych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy ekspresowe przepakowywanie towarów, z uwzględnieniem ich gabarytów, a także optymalnych warunków przewozu.

Usługowe pakowanie produktów

Jesteś zainteresowany podjęciem długofalowej współpracy w zakresie pakowania paczek? Cenisz sobie profesjonalne wsparcie, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne warunki cenowe? Nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Proponujemy usługowe pakowanie produktów, a także przepakowywanie towarów w odpowiednie do ich rozmiarów czy parametrów opakowania. Gwarantujemy terminowość realizowanych działań oraz możliwość współpracy nie tylko w zakresie wysyłki detalicznej, ale też hurtowej. Zapraszamy!

Facebook
Twitter