Magazynowanie towarów

Oferujemy usługi magazynowania, w ramach których podejmujemy się nie tylko przechowywania towarów, ale też ich cyklicznej wysyłki. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i średnimi sklepami internetowymi. Po uzgodnieniu z klientem możemy pełnić rolę magazynu przeładunkowego — z którego produkty wysyłane są na bieżąco — albo składować towary aż do skompletowania wszystkich elementów potrzebnych do stworzenia wyrobu gotowego.

Opłata za magazynowanie i przechowywanie towarów obliczana jest na podstawie aktualnie zajmowanego miejsca, min. 1 paleta.

Nasz magazyn może być magazynem Twojej firmy!

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i brakuje Ci przestrzeni na magazynowanie i składowanie towarów — jesteśmy do Twojej dyspozycji! Uwolnij się od przechowywania produktów w każdym kącie swojego mieszkania oraz co ważne — nie trać więcej czasu na ciągłe nadawanie przesyłek. Zrobimy to za Ciebie! Magazynowanie wyrobów gotowych czy poszczególnych komponentów pozwoli Ci mieć wszystko w jednym, wygodnym miejscu – jak profesjonalny sklep internetowy.

Usługa magazynowania może też przydać Ci się w innych sytuacjach! Kolekcjonujesz paczki od swoich fanów? A może wysyłasz im przeróżne gadżety? Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. My udostępniamy Ci przestrzeń magazynową, a to Ty decydujesz, w jaki sposób ją wykorzystasz.

Magazynowanie towarów w Warszawie

Wiele osób marzy o założeniu własnej działalności gospodarczej i sprzedaży różnego rodzaju towarów w sklepie internetowym. Z czasem jednak biznes rozwija się, liczba klientów wzrasta, a wraz z nią zakres oferowanych produktów. Wówczas konieczne staje się magazynowanie tego towaru. Często dla takich sklepów niezbędna jest przestrzeń o dość dużym rozmiarze, którą nie zawsze nasi klienci dysponują. Właśnie dlatego nasza firma proponuje magazynowanie towarów dla sklepów internetowych. Dysponujemy przestrzenią magazynową w Warszawie, obsługując Klientów z całej Polski.

Magazynowanie towarów dla sklepów internetowych

Nasza firma składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, dlatego decydując się na współpracę w zakresie magazynowania towarów w Warszawie, możesz mieć pewność pełnego profesjonalizmu obsługi. Świadczymy usługi dla sklepów internetowych, ale również hurtowni czy innych przedsiębiorstw, które potrzebują odpowiedniego miejsca do przechowywania oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu!

Facebook
Twitter